КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «3-Я МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
м. Полтава, пл. Слави, 2 телефон реєстратури 51-20-88
Новости
Чи варто робити щеплення ?

Чи варто робити щеплення ? Що таке щеплення/вакцинація ? Вакцина — це біологічний препарат, що покращує стійкість до певної інфекції. Вакцина нагадує збудника хвороби, і навчає імунну систему його впізнати, знешкодити і запам’ятати. Часто вакцини роблять з ослаблених чи вбитих вірусів та бактерій, їх токсинів чи білків, а також речовин, що покращують імунну відповідь. Яка […]

Навчання заходам ЦЗ при виникненні пожежі

14 листопада 2019 р. в лікарні для співробітників було проведене навчання (тренування) «Організація та здійснення заходів цивільного захисту при виникненні пожежі» з відпрацюванням практичних навичок. Заняття проводив фахівець ДПРЧ-3 ДПРЗ-1 ГУ ДСНС України в Полтавській області  старший лейтенант ЦЗ Тарас Антошкін.

Профілактика грипу

24 жовтня 2019 р. в процедурному кабінеті лікарні співробітникам проводилося щеплення проти грипу. Явка була активною. Вакцина придбана за кошти лікарні та профспілки. При бажанні, всіх мешканців Подільського району м. Полтави запрошуємо на вакцинацію з направленням від сімей ного лікаря та вакциною.

ВАКАНСІЇ

Комунальному підприємству «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» на постійну роботу терміново потрібні: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; слюсар-сантехнік; робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків; підсобний робітник. Телефон відділу кадрів — (0532)51-20-96 !!!Чекаємо відповідальних та працьовитих!!!

Які зміни чекають на пацієнтів та медиків з 2020 року
Які зміни чекають на пацієнтів та медиків з 2020 року

У 2020 році медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я згідно з Законом «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».  До програми медичних гарантій увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога.