КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «3-Я МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
м. Полтава, пл. Слави, 2 телефон реєстратури 51-20-88
Новости
Школа здоров’я

26 вересня 2019 р. в КП «3-я МКЛ ПМР» разом з кафедрою пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики (сімейної медицини) УМСА (керівник доцент Трибрат Т.А.) було проведено заняття «Школи здоров’я» за темами: «Вірусні гепатити» та «Отруєння грибами».

ВАКАНСІЇ

Комунальному підприємству «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» на постійну роботу терміново потрібні: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; слюсар-сантехнік; робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків; підсобний робітник. Телефон відділу кадрів — (0532)51-20-96 !!!Чекаємо відповідальних та працьовитих!!!

Які зміни чекають на пацієнтів та медиків з 2020 року
Які зміни чекають на пацієнтів та медиків з 2020 року

У 2020 році медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я згідно з Законом «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».  До програми медичних гарантій увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога.